18. ledna 2013

Bitsboard - výborná aplikace pro iPad

Neváhejte a stáhněte si zdarma tuto aplikaci, přímo zde.


Můžete jednoduše tvořit, sdílet i stahovat různá alba. Nahrávání a přepis jdou rychleji než v jiných oblíbenách aplikacích od Grasshopperu. A. Navíc. Můžete. Stahovat. Už. Hotová. Alba. Od. Hodných. Kolegyň. Z iSEN! Ani. Nedýchám. Jak je to super!

A samozřejmě svá alba odešlete a můžete sdílet s dalšími kolegy nebo rodiči. To je to, co jsme hledali! Vím, že je článek na iSEN, ale své nadšení musím sdílet i touto cestou. 

Každé album můžete použít několika různými způsoby - v nabídce je 5 her:
Čtení karet - Flashcards:


Výběr na pokyn - Photo Touch, můžeme zvolit výběr obrázku nebo kartičky se slovem na pokyn:Nácvik čtení se zvukovou nápovědou, anebo bez ní - Reader:Přikládání obrázku ke slovu - Match Up, se zvukovou nápovědou, magnetické přitahování můžeme vypnout.  Samozřejmostí je volba minimálního a maximálního počtu obrázků na stránku.


Slova z písmen skládáme ve hře Word Builder, nastavíme možnost Left To Right - pro nácvik čtení a psaní je lepší.

A výběr z katalogů? Už jich tam je poměrně dost :) Hledejte. Také jsem včera jsem byla do jedné v noci vzhůru.

Tak, a ještě si nezapomeňte pro nenechavé děti nastavit asistovaný přístup, aby zůstaly pracovat v aplikaci :)

Jen se musíte registrovat. Ale přes facebook to jde samo... a rychle. A ještě jeden tip z iSEN - vyhledávejte podle iSEN a měli byste najít všechna alba od kolegyň (a kolegů). Možná by opravdu bylo nejlepší svá alba označkovat CZ, jak navrhovala paní L. Říhová na FB, protože zřejmě bude českých aplikací přibývat. Anebo přidat ještě ZSSO? Co říkáte?

Žádné komentáře:

Okomentovat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...